Головна Новини ЦК Українська середня школа – питання обговорення парламентських слухань

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Українська середня школа – питання обговорення парламентських слухань Друк
Середа, 23 жовтень 2013 16:52
«Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення» – за такою темою 23 жовтня 2013 року у сесійній залі Верховної Ради України відбулися парламентські слухання.

Учасники засідання – представники міністерств та відомств, директори шкіл, ректори педагогічних вишів, працівники загальноосвітніх навчальних закладів, профільних наукових установ, громадських організацій, науковці, експерти – розглянули питання сучасного стану та перспектив розвитку середньої освіти України, подальшого поліпшення її доступності та якості.

Участь у роботі парламентських слухань взяла делегація від Профспілки працівників освіти і науки України.

Відкрив роботу засідання Голова Верховної Ради України Володимир Рибак. Зокрема, він наголосив, що український парламент завжди приділяв серйозну увагу проблематиці державної політики у галузі вітчизняної освіти. Також спікер виразив сподівання, що сьогоднішня тематика парламентських слухань надасть можливість перевірити та оцінити стратегічні напрями модернізації системи загальної середньої освіти, зокрема забезпечення права громадян на доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти.

Консолідовану думку Профспілки з питань вирішення проблем середньої школи виголосив з трибуни Верховної Ради України заступник Голови Профспілки Сергій Романюк.

За підсумками виступів, пропозицій від виступаючих та фахової дискусії Верховною Радою України будуть прийняті та схвалені відповідні рекомендації.


Прес-служба ЦК Профспілки працівників освіти і науки України