Головна Новини Вітання Вітання до Дня вчителя.

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Вітання до Дня вчителя. Друк
Четвер, 01 жовтень 2009 15:12
Шановні колеги, дорогі освітяни!

Сьогодні, разом із золотом осені, на Буковину прийшло всенародне свято – День працівників освіти та Міжнародний день вчителя.

В цей час кожен із нас по особливому оцінює свій життєвий вибір, звіряє його з щоденною працею та призначенням на цій землі.

Звичайно, труд викладача вищого навчального закладу чи педагога в школі, працівника у дошкільній чи позашкільній установі - не простий та відповідальний.

Щораз, коли ви заходите в студентську аудиторію чи шкільний клас, вас зустрічають щирі та допитливі очі, з надією почути щось нове, отримати знання та фахові поради.

Адже освітянин є і залишається основною фігурою формування громадянського суспільства, виховання справжнього патріота – будівничого рідної держави.

Мабуть природно і те, що загальносуспільні проблеми чи негаразди деколи приписують і нам, але все ж таки праця педагога – це вічний неспокій, пошук істини, муки творчості і радість перемог, емоційні підйоми та гіркі розчарування.

Та попри все учитель – не просто професія, а покликання душі, це спосіб життя, адже він працює не тільки для себе і своєї сім’ї, а для майбутнього нашої Батьківщини.

Від кожного з вас залежить яким буде світ завтра, якою буде наша Україна.

Сподіваємося, що ваші вихованці, студенти, учні чи дошкільнята ніколи не розчарують вас, що держава гідно оцінить вашу звитяжну працю, що посіяні вами зерна проростуть дружними сходами і дадуть багаті плоди.

Зичимо вам міцного здоров’я, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння, солідарності та єдності у діях по захисту прав та інтересів освітян, злагоди і віри у щасливий завтрашній день.

Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а щоденно.

Особлива вдячність профспілковому активу, керівникам навчальних закладів, які своїми діями забезпечують моральну чистоту, умови праці та дозвілля, стежать за дотриманням вимог законодавства та галузевих норм.

Бажаємо, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії, а ваші устремління та справи несли у світ лише розум, красу, мир і злагоду.

Нехай кожен  день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого життя освітян нашого краю.

Зі святом вас!


Щиро, з повагою
голова Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки
Володимир Дудчак
 

Коментарі  

 
+3 #1 Тетяна 2011-09-28 12:51 Дуже гарне вітання.