Головна Новини Головні новини Академія медіа для дівчат 1.0: навчання з медіа та комунікації

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Академія медіа для дівчат 1.0: навчання з медіа та комунікації Друк
Субота, 22 червень 2024 12:47

У сучасному світі, де інформація та швидкість її передачі відіграють вирішальну роль, медіа та комунікації стали ключовими елементами повсякденного життя. Здатність критично оцінювати ситуацію та створювати якісний контент є надзвичайно важливою навичкою для молодих людей, особливо для тих, що прагнуть впливати на суспільство й змінювати його.

Проєкт «Girls Media Academy 1.0 / Академія медіа для дівчат 1.0» – це унікальна можливість для дівчат віком 18-21 років, які не вивчають журналістику чи комунікації у рамках формальної освіти, розвинути свої навички у сфері медіа, комунікацій та блогінгу.

Це інструмент, який допоможе стати більш стійкими до дезінформації та маніпуляцій, а також набути комплексне розуміння того, як працює медіа та блогінг в Україні. 

Випускниці проєкту отримають не тільки базові знання у відповідних сферах, але й навчаться висвітлювати соціально важливі питання, такі як гендерна нерівність, зміна клімату, бодішеймінг та багато іншого.

Якими є складові проєкту?

  • 20 online зустрічей (10 інформаційних та 10 практичних);
  • креативні завдання між зустрічами (індивідуальні та командні);
  • менторська підтримка для виконання командних креативних завдань;
  • інтерактиви на знайомство та командотворення;
  • додаткові ресурси для глибшого самостійного опрацювання кожної теми;
  • спільнота підтримки та розвитку в Telegram.

Конкурс журналістських матеріалів, найкращі з яких будуть опубліковані у партнерських медіа.

Конкурс соціально-орієнтованих матеріалів для публікації в соціальних мережах, авторка одного з яких отримає від ГО «Жіноча Ліга» одноразовий грант у розмірі 3 000 грн для купівлі додаткових навчальних матеріалів/курсів з теми, релевантної до теми проєкту. Стажування в редакції медіа партнера проєкту - online журналі «Українки». 

Дводенний навчальний візит до Києва для найбільш старанних випускниць (20 осіб) з відвідуванням медіа редакції, дискусією щодо розвитку журналістики та блогінгу в Україні, а також воркшопами щодо публічних виступів та розвитку креативного мислення.

Більше про тематики та графік зустрічей за посиланням.

Для кого цей проєкт?

  • для дівчат 18-21 років з усіх куточків України, що здобувають освіту в коледжі або університеті на спеціальності, не пов’язаній з журналістикою чи комунікаціями (наприклад, вивчають історію, соціологію, економіку, ІТ, тощо);
  • для активних та амбітних дівчат, які прагнуть стати змінотворицями за допомогою слова;
  • для дівчат, що мають бажання якісно розширити своє коло спілкування та потрапити в середовище таких же вмотивованих молодих людей.

Як взяти участь у проєкті?

До 23:59 28 червня 2024 заповніть реєстраційну форму за посиланням

Підтвердження отримання заявки буде надіслано до 23:59 30 червня 2024 року. Результати відбору будуть оголошені до 23:59 4 липня 2024 року. 

До участі у проєкті буде відібрано 50 дівчат з усієї України на основі мотивації та готовності взяти участь в усіх зустрічах. Пріоритет буде надано дівчатам з невеликих населених пунктів із врахуванням регіональної представленості. 

 

Довідково 

Проєкт «Girls Media Academy 1.0/Академія медіа для дівчат 1.0» засновано ГО «Жіноча Ліга» за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні. 

Детальніше з проєктом можна ознайомитися в офіційному Instagram-акаунті, а новинами на тему ґендерної рівності і прав жінок й можливостями особистого та кар'єрного розвитку в Telegram-каналі «Простір твого зростання».