Головна Новини Головні новини Інклюзивна молодіжна робота – новий серіал на Дія.Освіта

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Інклюзивна молодіжна робота – новий серіал на Дія.Освіта Друк
Понеділок, 13 травень 2024 10:19

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота», що нещодавно презентовано на Дія.Освіта, поєднує теорію, практичні інструменти та лайфгаки, які мають знати працівники та працівниці молодіжних просторів, щоб ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів. 

Упродовж серіалу розповідатиметься, як бути інклюзивними та працювати з різними молодіжними групами, зокрема, з молоддю, що має інвалідність.

Загалом серіал буде корисним молоді, тренерам та для активним громадянам, які взаємодіють з різними групами молодих людей. Адже він надасть корисні знання та практичні інструменти для створення молодіжних просторів, відкритих та доступних для всіх молодих людей, в тому числі молоді з інвалідністю.

Під час перегляду серіалу ви дізнаєтеся як створити архітектурну доступність простору, налагодити безбар’єрну комунікацію і надихати молодих людей ставати лідерами та лідерками позитивних змін. Також мова йтиме про відчуття безпеки та залучення, бар’єри, з якими стикається молодь, і способи досліджувати потреби молодих людей. 

До серіалу додається практичний посібник, де ви зможете детальніше опанувати інструменти інклюзії в молодіжній роботі.

 

За матеріалами – Дія.Освіта