Головна Новини Головні новини Як сконцентруватися на роботі під час війни: практичні поради від IT-фахівців

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Як сконцентруватися на роботі під час війни: практичні поради від IT-фахівців Друк
Понеділок, 18 вересень 2023 14:45

Під час війни, коли емоційний фон зашкалює, а новини щохвилини з’являються на усіх ресурсах, дуже важко щодня віднаходити сили, баланс і бути корисним. 

Фахівці з IT-компанії Binariks підготували декілька порад, які допомагають стати більш ефективним на робочому місці і не виснажуватися емоційно у нуль. 

Поради IT-фахівців, які допомагають сконцентруватися на роботі Розплануйте свій день

Це не розв’яже усі ваші проблеми із концентрацією, але розпочинаючи день ви будете знати, з чого почати та які наступні кроки.

Забудьте про мультизадачність

Мультизадачність скоріше ворог продуктивності і якості. Тому  краще сконцентруватися на одному завданні та зробити його якісно, а вже згодом переходити до іншого. Таким чином ви уникнете ефекту «білки у колесі» з купою незавершених справ. 

Не забувайте про перерви

Людині потрібен перепочинок! Ми не роботи, тому нам потрібно іноді видихнути та зробити перерву на чай або руханку, це дасть змогу перевантажитися й повернутися до роботи.

Змінюйте види діяльності

Після роботи займіться чимось іншим замість гортання стрічки новин. Краще всього фізична активність або ж переключіться на «активну медитацію» – складання пазлів, малювання картини за номерами чи вашу улюблена справа! 

Менше часу для соціальних мереж

Відкладіть соцмережі у сторону, адже після робочого дня вони ще більше виснажують нервову систему та спонукають гортати стрічку. Важливі новини краще читати на перевірених ресурсах і дотримуватися інформаційної гігієни. 

Більше живого спілкування

Спілкуйтеся більше, це дуже важливо для вашого морального самопочуття. І щоб не втрачати зв’язок із дійсністю важливо підтримувати комунікацію на роботі й з друзями. Якщо ви почуваєтеся геть виснаженим і розгубленими, варто поспілкуватися зі спеціалістом, адже берегти своє ментальне здоров’я сьогодні – надважливо. 

Ну і звісно не забувайте, що українці зараз – це вільна нація, яку підтримує цивілізований світ у боротьбі з тиранією та диктатурою, й знаймо, що Україна переможе.

 

За матеріалами – Dev.uaDou.ua