Головна Новини Головні новини Семінар голів та бухгалтерів районних, міських, о'бєднаних організацій Профспілки працівників освіти і науки

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Семінар голів та бухгалтерів районних, міських, о'бєднаних організацій Профспілки працівників освіти і науки Друк
П'ятниця, 16 червень 2023 14:28
Відповідно до плану роботи Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки відбувся семінар-навчання голів та бухгалтерів районних, міських та об'єднаних організацій Профспілки з питань фінансової роботи в профспілкових організаціях.
Відкрив семінар голова обласної організації Профспілки Богдан Чортик, який проінформував про роботу обласної організації Профспілки в умовах дії воєнного стану, а також акцентував увагу на чіткій та злагодженій фінансовій роботі в профспілкових організаціях.


Детальніший аналіз змін у веденні бухгалтерської документації, питання бухгалтерського обліку, зміни в складанні первинних документів та фінансової звітності, новацій у сплаті податків і зборів озвучила в своєму виступі головний бухгалтер Чернівецької обласної організацій Профспілки - Лариса Лукій.


Юрист обласної організації Профспілки - Василь Безручак звернув увагу учасників семінару на питаннях законодавчих змін щодо регулювання трудових відносин у сфері освіти, особливо в умовах  воєнного стану.Під час семінару-навчання учасники мали можливість обмінятися досвідом у вирішенні різних питань роботи в Профспілці. Як підсумок роботи за навчальний рік заступником голови обласної організації Профспілки Ганною Поштар проведено анкетування з організаційних питань в роботі.