Головна Новини Головні новини Змагання з шахів серед освітян: перемога їде у Львів

Отримувати новини - введіть свій e-mail:

Змагання з шахів серед освітян: перемога їде у Львів Друк
Понеділок, 04 березень 2019 11:16

Сьогодні, 1 березня 2019 року, Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти завершили свою роботу.

Як уже повідомлялося, участь у змаганні взяли понад 110 учасників із 21 області та міста Києва – працівники закладів освіти, які є членами Профспілки працівників освіти і науки України.

Урочисту церемонію закриття провели Любов Гарбаренко – заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України, Юрій Пепа – головний суддя змагань, арбітр ФІДЕ, Юрій Гнип – представник Федерації шахів України, члени Головної суддівської команди.

Відповідно до Умов проведення змагань змагання проводилися з командно-особистим заліком, відповідно переможці нагороджувалися у командному та особистому заліках.

Отож, за підсумками трьох днів змагань переможцями у командному заліку визнано команду Львівської області. Команду нагородили дипломом, кубком та грошовою премією у розмірі 5000 гривень, а учасників – золотими медалями.

Срібними призерами стала команда з Івано-Франківської області. Їх нагороджено дипломом, кубком та грошовою премією у розмірі 4000 гривень.

Бронзу і ІІІ місце посіла команда із Одеської області, їх відзначено дипломом, кубком та грошовою премією у розмірі 3,500 гривень.

IV місце у командному отримала команда Закарпатської області, V місце – у команди із Вінницької області, VI – у команди із Сумської області.

За активну участь у змаганнях із шахів було відзначено команди Кіровоградської, Дніпропетровської, Рівненської, Чернівецької, Херсонської, Чернігівської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Миколаївської, Черкаської, Запорізької, Донецької, Донецької областей та міста Києва.

Головна суддівська колегія відзначила кращі показники на дошках серед чоловіків та жінок.

Так, серед чоловіків ІІІ місце на 3-й чоловічій дошці здобув Афлатун Мамедов (член команди Одеської  області), ІІ місце на 3-й чоловічій дошці здобув Михайло Дергільов (член команди Донецької області), І місце на 3-й чоловічій дошці здобув Сергій Онищук (член команди Івано-Франківської області).

ІІІ місце на 2-й чоловічій дошці здобув Сергій Макаренко (член команди Херсонської  області), ІІ місце на 2-й чоловічій дошці здобув Олександр Тимошук (член команди Львівської області), І місце на 2-й чоловічій дошці здобув Іван Куцик (член команди Івано-Франківської області).

ІІІ місце на 1-й чоловічій дошці здобув Леонід Козак (член команди Херсонської області), ІІ місцена 1-й чоловічій дошці здобув Володимир Макаров (член команди Одеської області), І місце на 1-й чоловічій дошці здобув Андрій Вачиля (член команди Закарпатської області).

Серед жінок ІІІ місце на 2-й жіночій дошці здобула Ірина Мільковська (команда Миколаївської області), ІІ місце на 2-й жіночій дошці здобула Олена Литвин (команда Полтавської області), І місце на 2-й жіночій дошці здобула Ірина Дибцева (команда Запорізької області).

ІІІ місце на 1-й жіночій дошці здобула Анастасія Дудрова (команда Запорізької області), ІІ місце на 1-й жіночій дошці здобула Клавдія Чулуп (команда Миколаївської області), І місце на 1-й жіночій дошці здобула Ірина Петрова (команда міста Києва).

Усі переможці на дошках отримали дипломи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та набори шахів за перші місця.

В індивідуальному заліку серед жінок ІІІ місце здобула Клавдія Чулуп (команда Миколаївської області), ІІ місце здобула Ірина Дибцева (команда Запорізької області), І місце здобула Ірина Петрова (команда міста Києва).

В індивідуальному заліку серед чоловіків ІІІ місце здобув Іван Куцик (член команди Івано-Франківської області), ІІ місце здобув Сергій Онищук (член команди Івано-Франківської області), І місце здобув – Андрій Вачиля (член команди Закарпатської області).

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України висловлює подяку організаціям-партнерам – Федерації шахів України, ГО «Шаховий центр» та колективу ДПЗОВ «Пуща-Водиця» – за сприяння у організації та проведенні змагань.

Вітаємо усіх переможців та призерів Всеукраїнських змагань із шахів серед працівників освіти! Цінуємо вашу спортивну майстерність, інтелектуальність, витримку і прагнення до перемоги.

Щиро бажаємо усім вам наснаги, доброго здоров’я, спортивного бадьорого духу, енергії, швидкої думки та нових яскравих перемог!